Activiteiten

Datum
Activiteit
Bardienst
1-janNieuwjaar
8-janNieuwjaarsreceptie
14-janPatroonsfeest
15-janGezamenlijk opruimen en napraten
22-janAntoniusviering Kasteren
29-janKruisboogschieten met Hoogeloon in LiempdeCor
5-febKruisboogschieten Dommelgroep Gemonde R.5Thea
12-febKruisboogschieten Dommelgroep Liempde R.6Leo
19-febCarnavalToon
26-febKruisboogschieten Hoogeloon bij Sint Joris
5-mrtKruisboogcompetitie //Jeu de Boules 1e zondagLina
12-mrtKruisboogschieten Dommelgroep Boxtel R.7Willie
19-mrtKruisboogcompetitie // eu de Boules 3e zondagJan v.V.
26-mrtKruisboogschieten Dommelgroep Schijndel R.8
2-aprKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagHarm
8-aprOpbouwen Boeremert
9-aprPasen
10-aprBoeremert
11-aprOpruimen Boeremert
16-aprKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 3e zondagJos B.
23-aprKruisboogschieten Dommelgroep ReserveWynand
30-aprKruisboogschieten Dommelgroep Gemonde afk.Bert
4-meiDodenherdenking
7-meiKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagMarco
14-meiMoederdagNol
18-meiHemelvaart
19-meiOpbouwen voor Koningschieten
20-meiKoningschieten
21-meiOpruimenJos v.H.
28-meiKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 3e zondagCor
1-junZomeravondcompetitie
4-junKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagRien
8-junZomeravondcompetitie
11-junKringgildedag St.Sebastiaan & Barbara Moergestel
15-junZomeravondcompetitie
18-junVaderdag Kruisboogcompetitie//jeu de Boules 3e zonKees
25-junLeo
1-julAlles gereedmaken VerbroederingLeo
2-julVerbroedering met Boxtel
3-julOpruimen
9-julKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagToon
16-julKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 3e zondagWillie
23-julJan v.V
30-julHarm
6-augKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagJos B.
13-augKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 3e zondagWynand
20-augAfscheid Roger
26-augBurgerkoningschieten
27-augVerbroedering Esch, Boxtel en LiempdeBert
3-sepKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagJos v.H.
10-sepKringgildedag Sint Joris Hoogeloon
17-sepKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 3e zondagRien
24-sepNol
1-oktKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagCor
7-oktNoordbrabantse Federatiedag Provinciehuis
8-oktKees
15-oktKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 3e zondagThea
22-oktOnderling treffen Dommelgroep in GemondeLeo
29-oktToon
5-novKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagLina
12-novDommelgroep Kruisboogcomp. 1e ronde GemondeWillie
19-novKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 3e zondagJan v.V.
26-novHoogeloon in LiempdeHarm
3-decJos B.
10-decHoogeloon in LiempdeWynand
17-decDommelgroep Kruisboogcomp. 2e ronde Den DungenMarco
24-dec

Activiteiten

  • Zondag 10 december
    • Schietwedstrijd Hoogeloon/Liempde
      10:00 - 13:00 Oude Dijk 121 - Oude Dijk 121
      5298 BC Liempde
      Nederland
  • Zondag 7 januari
    • Nieuwjaarsreceptie gilde
      Interne activiteit
      11:30 - 13:30 Café Het Wapen van Liempde - Raadhuisplein 4, 5298 CD Liempde,Nederland
  • Zaterdag 13 januari
    • Patroonsfeest Gilde
      Interne activiteit
      17:00 - 0:00 Oude Dijk 121 - Oude Dijk 121
      5298 BC Liempde
      Nederland
  • Zondag 28 januari
    • Schietwedstrijd Hoogeloon/Liempde
      Onderlinge competitie gildes Hoogeloon & Liempde
      10:00 - 13:00 Gilde st Joris Hoogeloon
  • Zondag 25 februari
    • Schietwedstrijd Hoogeloon/Liempde
      10:00 - 13:00 Gilde st Sebastiaan Hoogeloon
  • Zaterdag 11 mei
    • Dag van de Koning
      Interne activiteit
      Oude Dijk 121 - Oude Dijk 121
      5298 BC Liempde
      Nederland
  • Zondag 26 mei
    • Gildedag sint Joris Oostelbeers
      Interne activiteit
      Oostelbeers - Oirschot, Nederland
  • Donderdag 30 mei
    • Zomeravond competitie 1e
      Iedereen welkom
      19:00 - 23:00 Oude Dijk 121 - Oude Dijk 121
      5298 BC Liempde
      Nederland
  • Donderdag 6 juni
    • Zomeravond competitie 2e
      Iedereen welkom
      19:00 - 23:00 Oude Dijk 121 - Oude Dijk 121
      5298 BC Liempde
      Nederland
  • Donderdag 13 juni
    • Zomeravond competitie 3e
      Iedereen welkom
      19:00 - 23:00 Oude Dijk 121 - Oude Dijk 121
      5298 BC Liempde
      Nederland
  • Zondag 23 juni
    • Gildedag Netersel
      Interne activiteit
      Netersel - Nederland
  • Zondag 7 juli
    • Verbroederingsdag 2024 Boxtel Liempde
      Interne Activiteit
      10:00 - 21:00 Gilde Sint-Barbara en Sint-Joris - Kleine Beemd 30, 5283 LT Boxtel, Nederland
  • Zaterdag 24 augustus
    • Burgerkoning schieten
      Iedereen welkom
      Oude Dijk 121 - Oude Dijk 121
      5298 BC Liempde
      Nederland

12 november
1e ronde
Gemonde
17 december2e rondeDen Dungen
21 januari3e rondeSchijndel
18 februari4e rondeGemonde
10 maart5e rondeDen Dungen
24 maart6e rondeLiempde
14 april7e rondeSchijndel
28 april8e rondeGemonde
9 juniReserve/AfkampenDen Dungen
30 juniReserve/AfkampenDen Dungen

Uitslagen

A-klasse
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
Martien v/d Loo1515
Wilfred v/d Leest1515
Roland Rooyakkers1515
Tony v/d Sande1515
Johnny v/d Leest1515
Henry v/d Schoot1414
Jo v/d Boogaard1414
B-klasse12345678Totaal
Henk Maas1515
Cor v/d Leest1515
Harm v/d Ven1414
Harry Geerts1313
Stefan Bekkers1313
Tjeerd v/d Zee1313
C-klasse12345678Totaal
Theo Klomp1212
Bert Schellekens99
Jeanne Toelen88
Annie Maas66
Bert v Gemert55

Schietprogramma kruisboog op wip 2023

5 MaartVrije wedstrijd om zilverenkruisboog bij St. Joris Reusel
12 MaartVrije wedstrijd bij gilde St. Joris Hoogeloon
19 MaartVrije wedstrijd bij gilde St. Joris Hooge Mierde
26 MaartVrije wedstrijd Steensel (St. Lucia)
2 AprilVrije wedstrijd Rad van Chatharina Moergestel
8 AprilVrije wedstrijd Gilde Groeningen in Groeningen
10 AprilVrije wedstrijd St Joris Hapert 2e Paasdag
16 AprilVrije wedstrijd Rad van Chatharina Moergestel
23 AprilVrije wedstrijd ST. Jan Baptist Oerle
30 AprilFederatietoernooi Kruisboog schieten Bij S.t Joris gilde en S.t Catharina in Rosmalen
18 MeiVrije wedstrijd ST Joris Bladel Hemelvaartsdag
20 MeiVrije wedstrijd S.t Mathiasgilde in Oploo
21 MeiKring gilde dag Maasland Gilde St.Antonius Abt Nuland
29 MeiVrije wedstrijd Heilig Sacraments gilde Hulsel 2e Pinsterdag
4 JuniKleine kring (oirschot) Bij S.t Joris gilde Middelbeers
4 Juni t/m 16 juliZomer competitie S.t Theobaldusgilde in Overloon
4 JuniKring gilde dag Kring Kempenland St. Catharina en het St Joris gilde Eersel
10 JuniVrije (kermis) wedstrijd S.t Mathiasgilde in Oploo
11 JuniVrij gilde feest kwartier van Oirschot St. Sebastiaan enBarbara Moergestel
18 JuniKring land van Cuijk Kring Gildedag bij St. Mathiasgilde Oploo
24 JuniVrije wedstrijd S.t Agathagilde in Boekel
2 JuliBeerse trofee S.t Joris Middelbeers
9 JuliKring Peelland Kringgildedag St. Lambertus Someren Eind
9 JuliVrije wedstrijd St. Cecillia Veldhoven
16 JuliVrije wedstrijd Heilig Kruisgilde Gerwen
30 JuliVrije wedstrijd St. Brigida Netersel
5 AugustusVrije (kermis) wedstrijd S.t Agathagilde in Boekel
6 AugustusVrije wedstijd St. Joris Diessen
13 AugustusVrije wedstrijd St. Joris Bergeijk
3 SeptemberVrije wedstrijd S.t . Joris Udenhout
9 SeptemberHerfstcompetitie in Groeningen
10 SeptemberKring kwartier van Oirschot Vrij gilde feest bij St. Joris in Hoogeloon
17 SeptemberKring Land van Cuijk NBFS-toernooi VTBS .
23 SeptemberHerfstcompetitie in Groeningen
30 SeptemberHerfstcompetitie in Oeffelt
1 OktoberVrije wedstrijd St. Willibrordus Casteren
7 OktoberHerfstcompetitie in Overloon (Laatste)
22 OktoberWildverschieting Oirschot.Bij S.t Joris
29 OktoberWildverschieting Zilveren wild Trofee ST .Joris Moergestel

Dit is de voorlopige indeling voor 2023  graag goed lezen en correcties doorgeven voor  30 november dan komt de aangepaste lijst 5 december binnen.

Door de NBFS is bepaald dat de schiethoogte van de kruisboog 30 meter is.

Dit is te controleren door een dun touwtje van 30 meter boven door het vizier te doen en aan de kop van de pijl vast te plakken, aan het einde een pingpongballetje  vast te maken, komt de bal van de grond dan is het fout en word de boog afgekeurd. Ook het viertal en korps waar men evt. mee schiet. Dus men kan het beste op elkaar toezien om problemen te voor komen.

Deze lijst is samengesteld door Kees Seegers van het Heilig Sacramentsgilde Hulsel.

Emailadres: c.seegers9@chello.nl

2023/2024 Data Schietwedstrijden Hoogeloon/Liempde:

  • 26 november in Liempde;
  • 10 december in Liempde;
  • 28 januari bij Sint Joris Hoogeloon;
  • 25 februari bij Sint Sebastiaan Hoogeloon.

Aanvang ligt tussen 09.00 en 10.00 uur.

Uitslagen 2023/2024

SCHUTTER
GILDE
26 nov 2023
10 dec 2023
28 jan 2024
25 feb 2024
Totaal
Beerens, JosSt. Antonius Abt0
Beers, Nol van0
Bressers, WynandSt. Antonius Abt1515
Dijk, Marvo vanSt. Antonius Abt1414
Gemert, Bert vanSt. Antonius Abt88
Heerenbeek, Jos vanSt. Antonius Abt1313
Heijden, Jan van derSt. Sebastiaan101525
Hendriks, JanSt. Sebastiaan1010
Hoogers, JosSt. Joris33
Huygevoort, Algred vanSt. Joris1313
Huygevoort, Freek van deSt. Joris1414
Jacobs, PatrickSt. Joris1010
Kemenade, Nol vanSt. Antonius Abt0
Langenberg, Bert van St. Antonius Abt0
Michiels, HenkSt. Joris1515
Morren, LeoSt. Antonius Abt0
Nouwens, JanSt. Joris1212
Pas, Pieter van deSt. Sebastiaan5914
Puijlenbroek, Kees vanSt. Joris1414
Rijssel, Toon vanSt. Antonius Abt99
Rijssen, Lina vanSt. Antonius Abt0
Rooij, Bert vanSt. Joris1111
Schaijk, Willie vanSt. Antonius Abt1212
Selst, Bart vanSt. Joris1111
Ven, Harm van derSt. Antonius Abt1414
Verhoeven, Leo141327
Vugt, Jan vanSt. Antonius Abt1010

Uitslagen van de onderlinge Competitie 2023.

1e Zondag

SCHUTTER
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
Bressers, Wynand2019201920201920157
Ven, Harm van der1518162019191920146
Beerens, Jos1620181818151315133
Schaijk, Willie van1915151019161610120
Gemert, Bert van1114151411151413107
Dijk, Marco van10151813151716104
Heerebeek, Jos van9131516141481
Loon, Kees van1711917146781
Leest, Cor van der2016171972
Rijssel, Toon van1013141249
Morren, Leo13191446
Vugt, Jan van111112640
Kemenade, Nol van151732
Berben, Gerard141529
Bressers, Teun0
Bressers, Vera0

Uitslagen van de onderlinge Competitie 2023.

3e Zondag

SCHUTTER
1
2
3
4
5
6
7
8
TOTAAL
Bressers, Wynand1515121412141215109
Beerens, Jos1181215141391496
Ven, Harm van der1211111315131590
Gemert, Bert van13101011101011782
Schaijk, Willie van1381311101469
Heerebeek, Jos van91099610962
Leest, Cor van der1313131251
Dijk, Marco van1089101249
Loon, Kees van1012464844
Vugt, Jan van410837840
Kemenade, Nol van12101133
Bressers, Teun131225
Rijssel, Toon van10919
Berben, Gerard8816
Morren, Leo77

Uitslagen van de onderlinge Competitie 2023.

Jeu de Boules

JEU DE BOULES
1
2
3
4
5
6
7
8
TOTAAL
Berben, Fridy011013
Biggelaar, Joke van de011010003
Heerebeek, Gerrie0101013
Langenberg, Annie van de101002
Leest, Diny van der011111016
Pelt, Laura van100100103
Pineda, Irene01012
Rijsel, Lina van1001
Schaijk, Mientje van1001103
Vugt, Bernadette van0