Activiteiten

Datum
Activiteit
Bardienst
20-mei2e Pinksterdag
26-meiVrij Gildefeest Sint Jorisgilde Oostelbeers
30-meiZomeravondcompetitie
2-junKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagJos. B
6-junZomeravondcompetitie
9-junDommelgroep Reserve/Afkampen Den DungenGerard
13-junZomeravondcompetitie
16-junZomeravondcompetitie
18-junVaderdag
23-junVrij Gildefeest Gilde Sint Brigida Netersel
30-junKruisboogcompetitie//jeu de Boules 3e zonWynand
Dommelgroep Reserve/Afkampen Den Dungen
7-julVerbroedering Boxtel
14-julKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagBert. v. G
21-julKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 3e zondagJos v. H
28-julNol
4-augKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagRien
11-augCor
18-augKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 3e zondagKees
24-augBurgerkoningschieten
25-augThea
1-septKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagLeo
8-septKringdag Dommelgroep in Den Dungen
15-septKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 3e zondagLina
22-septToon
29-septWillie
6-oktKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 1e zondagJan
12-oktNoordbrabantse Federatiedag
13-oktHarm
20-oktKruisboogcompetitie // Jeu de Boules 3e zondagJos. B
27-oktOnderling treffen Dommelgroep in GemondeGerard
3-novInhalenKruisboogcompetitie/ 1e zondag.Wynand
10-novMarco
17-novInhalenKruisboogcompetitie/ 3e zondag.Bert v. G
24-novJos v. H
1-decNol
8-decRien
15-decCor
22-decKees
29-decThea

Activiteiten

  • Zondag 26 mei
    • Gildedag sint Joris Oostelbeers
      Interne activiteit
      Oostelbeers - Oirschot, Nederland
  • Donderdag 30 mei
    • Zomeravond competitie 1e
      Iedereen welkom
      18:00 - 22:00 Oude Dijk 121 - Oude Dijk 121
      5298 BC Liempde
      Nederland
  • Donderdag 6 juni
    • Zomeravond competitie 2e
      Iedereen welkom
      18:00 - 22:00 Oude Dijk 121 - Oude Dijk 121
      5298 BC Liempde
      Nederland
  • Donderdag 13 juni
    • Zomeravond competitie 3e
      Iedereen welkom
      18:00 - 22:00 Oude Dijk 121 - Oude Dijk 121
      5298 BC Liempde
      Nederland
  • Zondag 23 juni
    • Gildedag Netersel
      Interne activiteit
      Netersel - Nederland
  • Zondag 7 juli
    • Verbroederingsdag 2024 Boxtel Liempde
      Interne Activiteit
      9:00 - 20:00 Gilde Sint-Barbara en Sint-Joris - Kleine Beemd 30, 5283 LT Boxtel, Nederland
  • Zaterdag 24 augustus
    • Burgerkoning schieten
      Iedereen welkom
      Oude Dijk 121 - Oude Dijk 121
      5298 BC Liempde
      Nederland

12 november
1e ronde
Gemonde
17 december2e rondeDen Dungen
21 januari3e rondeSchijndel
18 februari4e rondeGemonde
10 maart5e rondeDen Dungen
24 maart6e rondeLiempde
14 april7e rondeSchijndel
28 april8e rondeGemonde
9 juniReserve/AfkampenDen Dungen
30 juniReserve/AfkampenDen Dungen

Uitslagen

A-klasse
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
Martien v/d Loo151328
Wilfred v/d Leest151530
Roland Rooyakkers151429
Tony v/d Sande151530
Johnny v/d Leest151530
Henry v/d Schoot141428
Jo v/d Boogaard14014
B-klasse12345678Totaal
Henk Maas151227
Cor v/d Leest151227
Harm v/d Ven14014
Harry Geerts131326
Stefan Bekkers13821
Tjeerd v/d Zee131023
C-klasse12345678Totaal
Theo Klomp12012
Bert Schellekens91322
Jeanne Toelen81119
Annie Maas61117
Bert v Gemert51318

Schietprogramma kruisboog op wip 2023

5 MaartVrije wedstrijd om zilverenkruisboog bij St. Joris Reusel
12 MaartVrije wedstrijd bij gilde St. Joris Hoogeloon
19 MaartVrije wedstrijd bij gilde St. Joris Hooge Mierde
26 MaartVrije wedstrijd Steensel (St. Lucia)
2 AprilVrije wedstrijd Rad van Chatharina Moergestel
8 AprilVrije wedstrijd Gilde Groeningen in Groeningen
10 AprilVrije wedstrijd St Joris Hapert 2e Paasdag
16 AprilVrije wedstrijd Rad van Chatharina Moergestel
23 AprilVrije wedstrijd ST. Jan Baptist Oerle
30 AprilFederatietoernooi Kruisboog schieten Bij S.t Joris gilde en S.t Catharina in Rosmalen
18 MeiVrije wedstrijd ST Joris Bladel Hemelvaartsdag
20 MeiVrije wedstrijd S.t Mathiasgilde in Oploo
21 MeiKring gilde dag Maasland Gilde St.Antonius Abt Nuland
29 MeiVrije wedstrijd Heilig Sacraments gilde Hulsel 2e Pinsterdag
4 JuniKleine kring (oirschot) Bij S.t Joris gilde Middelbeers
4 Juni t/m 16 juliZomer competitie S.t Theobaldusgilde in Overloon
4 JuniKring gilde dag Kring Kempenland St. Catharina en het St Joris gilde Eersel
10 JuniVrije (kermis) wedstrijd S.t Mathiasgilde in Oploo
11 JuniVrij gilde feest kwartier van Oirschot St. Sebastiaan enBarbara Moergestel
18 JuniKring land van Cuijk Kring Gildedag bij St. Mathiasgilde Oploo
24 JuniVrije wedstrijd S.t Agathagilde in Boekel
2 JuliBeerse trofee S.t Joris Middelbeers
9 JuliKring Peelland Kringgildedag St. Lambertus Someren Eind
9 JuliVrije wedstrijd St. Cecillia Veldhoven
16 JuliVrije wedstrijd Heilig Kruisgilde Gerwen
30 JuliVrije wedstrijd St. Brigida Netersel
5 AugustusVrije (kermis) wedstrijd S.t Agathagilde in Boekel
6 AugustusVrije wedstijd St. Joris Diessen
13 AugustusVrije wedstrijd St. Joris Bergeijk
3 SeptemberVrije wedstrijd S.t . Joris Udenhout
9 SeptemberHerfstcompetitie in Groeningen
10 SeptemberKring kwartier van Oirschot Vrij gilde feest bij St. Joris in Hoogeloon
17 SeptemberKring Land van Cuijk NBFS-toernooi VTBS .
23 SeptemberHerfstcompetitie in Groeningen
30 SeptemberHerfstcompetitie in Oeffelt
1 OktoberVrije wedstrijd St. Willibrordus Casteren
7 OktoberHerfstcompetitie in Overloon (Laatste)
22 OktoberWildverschieting Oirschot.Bij S.t Joris
29 OktoberWildverschieting Zilveren wild Trofee ST .Joris Moergestel

Dit is de voorlopige indeling voor 2023  graag goed lezen en correcties doorgeven voor  30 november dan komt de aangepaste lijst 5 december binnen.

Door de NBFS is bepaald dat de schiethoogte van de kruisboog 30 meter is.

Dit is te controleren door een dun touwtje van 30 meter boven door het vizier te doen en aan de kop van de pijl vast te plakken, aan het einde een pingpongballetje  vast te maken, komt de bal van de grond dan is het fout en word de boog afgekeurd. Ook het viertal en korps waar men evt. mee schiet. Dus men kan het beste op elkaar toezien om problemen te voor komen.

Deze lijst is samengesteld door Kees Seegers van het Heilig Sacramentsgilde Hulsel.

Emailadres: c.seegers9@chello.nl

2023/2024 Data Schietwedstrijden Hoogeloon/Liempde:

  • 26 november in Liempde;
  • 10 december in Liempde;
  • 28 januari bij Sint Joris Hoogeloon;
  • 25 februari bij Sint Sebastiaan Hoogeloon.

Aanvang ligt tussen 09.00 en 10.00 uur.

Uitslagen 2023/2024

SCHUTTER
GILDE
26 nov 2023
10 dec 2023
28 jan 2024
25 feb 2024
Totaal
Bressers, WynandSt. Antonius Abt1515151560
Huygevoort, Freek van deSt. Joris1414151558
Ven, Harm van derSt. Antonius Abt1415141356
Hendriks, AdSt. Joris1312151555
Heijden, Jan van derSt. Sebastiaan1015151555
Huygevoort, Algred vanSt. Joris1312141554
Puijlenbroek, Kees vanSt. Joris1414121353
Huygevoort, Daan vanSt. Joris1215121453
Dijk, Marvo vanSt. Antonius Abt1413141152
Nouwens, JanSt. Joris1211141451
Verhoeven, Leo141391450
Michiels, HenkSt. Joris1513101048
Selst, Bart vanSt. Joris1110121548
Beerens, JosSt. Antonius Abt139111346
Gemert, Bert vanSt. Antonius Abt813121245
Jacobs, PatrickSt. Joris1012101143
Heerenbeek, Jos vanSt. Antonius Abt13129943
Vugt, Jan vanSt. Antonius Abt109101241
Pas, Pieter van deSt. Sebastiaan59141240
Hendriks, JanSt. Sebastiaan1099836
Rooij, Bert vanSt. Joris111122
Hoogers, JosSt. Joris361019
Rijssel, Toon vanSt. Antonius Abt9514
Schaijk, Willie vanSt. Antonius Abt1212
Beers, Nol van0
Kemenade, Nol vanSt. Antonius Abt0
Langenberg, Bert van St. Antonius Abt0
Morren, LeoSt. Antonius Abt0
Rijssen, Lina vanSt. Antonius Abt0

Uitslagen van de onderlinge Competitie 2024.

1e Zondag

Naam / Maand
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
Harm van der Ven202040
Wynand Bressers19202059
Cor van der Leest19161954
Jos Berens18201149
Bert van Gemert1710835
Vera Bressers14141240
Willie van Schaijk0
Marco van Dijk1717
Kees van Loon131427
Jos Heerenbeek61723
Toon van Rijssel77
leo Morren0
Jan van Vugt1212
Nol van Kemenade0
Gerard Berben0
Bressers, Teun0

Uitslagen van de onderlinge Competitie 2024.

3e Zondag

Naam / Maand
1
2
3
4
5
6
7
8
TOTAAL
Harm van der Ven14111338
Wynand Bressers131427
Jos Berens13131137
Cor van der Leest12121236
Marco van Dijk1212
Bert van Gemert117422
Vera Bressers101121
Jos Heerenbeek88
Willie van Schaijk88
Kees van Loon0
Toon van Rijssel0
leo Morren0
Jan van Vugt88
Nol van Kemenade0
Gerard Berben0
Bressers, Teun0

Uitslagen van de onderlinge Competitie 2024.

Jeu de Boules

JEU DE BOULES
1
2
3
4
5
6
7
8
TOTAAL
Leest, Diny van der112
Pelt, Laura van101
Biggelaar, Joke van de011
Heerebeek, Gerrie000
Langenberg, Annie van de0
Pineda, Irene11
Rijsel, Lina van0
Schaijk, Mientje van000
Vugt, Bernadette van0